TABELE LIGE MLADIH SBK/KSB

Podjeli post:

  1. TABELA PREDPIONIRI (muški)
EKIPABroj kolaPobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiBodovaKoš razlika
01.NEVER STOP Donji Vakuf1212060032824+272
02.NOVI TRAVNIK11(-1)8349233019+162
03.STAR Fojnica11(-1)6542837217+56
04.VODOPAD Jajce125746050617-46
05.PROMO DONJI VAKUF11(-1)4735538015-25
06.BERSELLUM Turbe11(-1)5630236315(-1)-61
07.ISKRA Bugojno1201217753512-358
  1. TABELA PIONIRI (muški)
EKIPABroj kolaPobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiBodovaKoš razlika
01.NEVER STOP Donji Vakuf17(-1)170147474734+727
02.VODOPAD Jajce16(-2)142119267130+521
03.KISELJAK17(-1)11682080928+11
04.STAR Fojnica16(-2)106112988826+241
05.ISKRA Bugojno18711964114925-185
06.PRVI KOŠ Vitez16(-2)8890589424+11
07.BERSELLUM Turbe15(-3)9693288023(-1)+52
08.PROMO DONJI VAKUF17(-1)215790111419-324
09.TRAVNIK15(-3)41148081219-332
10.NOVI TRAVNIK17(-1)017598132017-722
  1. TABELA KADETI (muški)
EKIPABroj kolaPobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiBodovaKoš razlika
01.STAR Fojnica1211195856823+390
02.ISKRA Bugojno11(-1)10183449721+337
03.NEVER STOP Donji Vakuf11(-1)7462660118+25
04.PROMO Donji Vakuf126668671818-32
05.TRAVNIK124863065616-26
06.PRVI KOŠ Vitez10(-2)1944483511-391
07.OKK VITEZ10(-2)0101614645(-5)-303
  1. TABELA JUNIORI (muški)
EKIPABroj kolaPobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiBodovaKoš razlika
01.NOVI TRAVNIK17(-1)152130289632+406
02.ISKRA Bugojno17(-1)152103979632+243
03.PROMO Donji Vakuf17(-1)134111687830+238
04.VODOPAD Jajce16(-2)10697375126+222
05.KISELJAK17(-1)8978482725-43
06.PRVI KOŠ Vitez15(-3)8781380423+9
07.NEVER STOP Donji Vakuf17(-1)512834118522-351
08.BERSELLUM Turbe16(-2)51174489521-151
09.OKK VITEZ12(-6)21048870314-215
10.SLOGA Gornji Vakuf/Uskoplje18018003600(-18)-360
  1. PIONIRKE (ženski)
EKIPABroj kolaPobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiBodovaKoš razlika
01.OKK VITEZ6(-4)6029413912+155
02.ISKRA Bugojno7(-3)5228321812+65
03.PRVI KOŠ Vitez8(-2)4423131712-86
04.BERSELLUM Turbe6(-4)5128016111+119
05.PROMO Donji Vakuf9(-1)2725736011-103
06.TRAVNIK8(-2)08552052(-6)-150
  1. KADETKINJE (ženski)
EKIPABroj kolaPobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiBodovaKoš razlika
01.STAR Fojnica1010079244220+350
02.BUSOVAČA9(-1)6354751315+34
03.OKK VITEZ8(-2)4441833812+80
04.PROMO Donji Vakuf9(-1)2726553111-266
05.BERSELLUM Turbe6(-4)333173369-19
06.TRAVNIK8(-2)081883676(-2)-179
  1. JUNIORKE (ženski)
EKIPABroj kolaPobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiBodovaKoš razlika
01.STAR Fojnica4403611938+168
02.BERSELLUM Turbe3(-1)122081834+25
03.PROMO Donji Vakuf3(-1)03742673-193

Podjeli post: