TABELE LIGE MLADIH SBK/KSB

Podjeli post:

  1. TABELA PREDPIONIRI (muški)
PREDPIONIRI
 EkipaOdigrane utakmiceZaostale utakmicePobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiKoš razlikaBodova
1.ŠK Never stop717036417119314
2.KK Promo71522601976312
3.KK Vodopad6224145208-638
4.KK Star441391133-425
5.KK Iskra6206103234-1315
  1. TABELA PIONIRI (muški)
PIONIRI
 EkipaOdigrane utakmiceZaostale utakmicePobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiKoš razlikaBodova
1.ŠK Never stop11110190454136321
2.KK Vodopad1027368150617517
3.KK Kiseljak111655885256317
4.KK Novi Travnik1026462548014516
5.KK Star84534844493513
6.KK Basket Time8317306531-2259
7.KK Iskra9309245722-4779
  1. TABELA KADETI (muški)
KADETI
 EkipaOdigrane utakmiceZaostale utakmicePobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiKoš razlikaBodova
1.ŠK Never stop11111092453638822
2.KK Travnik1209388071816221
3.KK Iskra936366245021215
4.KK Vodopad10246611610114
5.KK Star8444523536-1312
6.ŠK Prvi Koš111110512850-33812
7.KK Promo111110531963-43212
  1. TABELA JUNIORI (muški)
JUNIORI
 EkipaOdigrane utakmiceZaostale utakmicePobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiKoš razlikaBodova
1.KK Promo153150133781352430
2.KK Novi Travnik153141118696921729
3.KK Travnik18099129211989427
4.KK Iskra144104100181918224
5.ŠK Never stop17171011731206-3324
6.KK Kiseljak17161110091116-10723
7.KK Vodopad1535108441011-16720
8.KK Star126758948504419
9.KK Basket Time1353106721073-40116
10.OKK Vitez144014572965-39313
  1. PIONIRKE (ženski)
PIONIRKE
 EkipaOdigrane utakmiceZaostale utakmicePobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiKoš razlikaBodova
1.KK Promo9145446470-2413
2.KK Iskra646034117716412
3.OKK Vitez645133912021911
5.ŠK Prvi Koš7334291367-7610
6.KK Basket Time7307189426-2376
4.KK Busovača3721184144405
  1. KADETKINJE (ženski)
KADETKINJE
 EkipaOdigrane utakmiceZaostale utakmicePobjedaPorazaDati koševiPrimljeni koševiKoš razlikaBodova
1.OKK Vitez615138620418211
2.KK Travnik71432992722711
3.KK Iskra44402131101038
4.KK Basket Time6124226295-698
5.ŠK Prvi Koš7107203446-2437

Podjeli post: